Powiatowy Zespół Szpitali
Szpital w Oleśnicy i Szpital w Sycowie
Kolejny sprzęt medyczny trafił do szpitala. Tym razem lecznica wzbogaciła się o nowy aparat jezdny RTG . Aparat został przekazany z Agencji Rezerw Materiałowych w dniu 02 kwietnia 2021r. Mobilny rentgen to wysokiej klasy model, który posłuży do walki z Covid-19. Dzięki wsparciu szpital może jeszcze skuteczniej działać w okresie pandemii oraz dbać o zdrowie pacjentów.
Czytaj dalej „APARAT RTG”




Bardzo dziękujemy za piękne słowa, Państwa zadowolenie i uśmiech są dla nas największą satysfakcją. Życzymy dużo zdrowia i pomyślności.
Pozdrawiamy serdecznie!
Czytaj dalej „Podziękowania dla oddziału ginekologii, położnictwa i neonatologii”