Brązowy Medal w rankingu „Maluchy na brzuchy” 2023

Z wielką radością informujemy, że Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy,
dzięki ciężkiej pracy  i zaangażowaniu personelu oddziału Ginekologiczno-Położniczego,
po raz kolejny został wyróżniony w rankingu „Maluchy na brzuchy”.

Zostaliśmy wyróżnieni Brązowym Medalem za wysoki wskaźnik wsparcia dwugodzinnego i nieprzerwanego kontaktu skóra do skóry po porodzie drogami natury. Jest to fundamentalny etap w procesie budowania silnych więzi między rodzicem a dzieckiem, dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu niesamowitemu zespołowi medycznemu za staranność w zachowywaniu tego wyjątkowego kontaktu po porodzie.

Dziękujemy za wyróżnienie i motywację do dalszej pracy!

HIPOKRATES 2023

Mamy zaszczyt poinformować, że po raz kolejny Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy został zgłoszony przez pacjentów do nagrody Szpital Roku w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2023.

Nominację w akcji HIPOKRATES 2023 otrzymali także pracownicy naszego szpitala:
lek. Ewa Witiw, Beata Urbanek, Beata Pietrowicz, Dagmara Szmaj, Maja Chwałek, Anna Urbanik, Lidia Jędrasiak, Katarzyna Hołyńska, Iwona Pasternak, Anna Krawczyk, Marta Karasińska, Anna Thier, Beata Kostusik, Dorota Samek-Wójcik, Hanna Karkoszka, Katarzyna Malec, Magdalena Kowalczyk-Perdek, Magdalena Wojciechowska, lek. Gizela Jagielska, lek. Piotr Żuczek, lek Maciej Zieliński .

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia. W głosowaniu, które w województwie dolnośląskim prowadzone jest przez Gazetę Wrocławską, głosami czytelników i internautów przyznane zostaną tytuły dla placówek ochrony zdrowia.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 12 września. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w  serwisie internetowym pod adresem: www.gazetawroclawska.pl/hipokrates

Serdecznie dziękujemy za nominację i liczmy na Państwa głosy!

Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy zatrudni psychologa.

Prosimy o przesyłanie ofert na adres e-mail: sekretariat@pzsolesnica.pl lub dostarczanie osobiste do sekretariatu Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.