WSTRZYMANIE PRZYJĘĆ W ODDZIALE PEDIATRYCZNYM

W związku z Decyzją Wojewody z dnia 26 lutego 2021r. znak: ZP-ZPSM.966.460.2020.SK(6) nakazującą realizację świadczeń opieki zdrowotnej w Powiatowym Zespole Szpitali poprzez zabezpieczenie 77 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 informuję, że w celu wykonania niniejszej Decyzji od dnia 26.02.2021r. do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentów do hospitalizacji w Oddziale Pediatrycznym.

INFORMACJA

Od dnia 12.02.2021 w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy obowiązuje nowy Regulamin dotyczący odwiedzin w ODDZIALE POŁOŻNICZYM.

1. Odwiedziny odbywają się codziennie w godzinach 15-18.


2. Osoba odwiedzająca nie może mieć objawów chorobowych ani być osobą z jakiegokolwiek kontaktu z osobami potencjalnie COVID+ lub z potwierdzonym zakażeniem.


3. Osoba odwiedzająca musi mieć zasłonięte nos i usta oraz przestrzegać zasad higieny, ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekcji dłoni.


4. Osoba odwiedzająca daną Pacjentkę nie może się zmieniać podczas pobytu, tzn. jeśli jednego dnia przychodzi np. mąż, to tylko on może do końca pobytu być osobą odwiedzającą.


5. Do każdej pacjentki ma prawo wejść jedna osoba. Nie wpuszczamy dzieci.


6. Ze względu na warunki atmosferyczne bardzo prosimy założenie obuwia zmiennego przed wejściem do oddziału.

WZNAWIAMY PRZYJĘCIA.

Szpital w Sycowie.

01.01.2021r. w szpitalu w Sycowie zostają wznowione  przyjęcia pacjentów w  Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowe.

Szpital w Oleśnicy.

01.01.2021r. w szpitalu w Oleśnicy zostają wznowione  przyjęcia pacjentów w  Oddziale Chirurgicznym, Oddziale ginekologiczno – położnioczym, Poradni chirurgicznej, Poradni urazowo-ortopedycznej