Szkolenie z zabiegów resuscytacyjnych u dzieci

W trosce o naszych Małych Pacjentów zespół Oddziału Pediatrycznego stale się szkoli! W miniony weekend trójka lekarzy z oddziału otrzymała certyfikaty Europejskiej Rady Resuscytacji potwierdzający ich umiejętności z zakresu zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych u dzieci. Aby otrzymać certyfikat nasi lekarze musieli odbyć szkolenie oraz zdać egzamin praktyczny. Pozwoli nam to jeszcze lepiej zaopiekować się dzieckiem w stanie zagrożenia życia 🚑👩‍⚕️🧑‍⚕️

A tak Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy świętowal Światowy Dzień Wcześniaka.


Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na nasze zaproszenie oraz Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Spolecznej – Panu Januszowi Marszałek za nieodpłatne użyczenie sali, dzięki której mogliśmy wspólnie świętować dzień naszych małych bohaterów.

Światowy Dzień Wcześniaka

Dziś Światowy Dzień Wcześniaka, z tej okazji składamy życzenia wszystkim wcześniakom, a w szczególności naszym pacjentom urodzonym w Powiatowym Zespole Szpitali.

Wszystkich naszych małych wojowników oraz ich rodziców zapraszamy na wspólne świętowanie, które odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 14.00 w świetlicy w budynku MOPS (obok szpitala) przy ul. Armii Krajowej 2.