Dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy informuje, że wycofał się ze współpracy z firmą Spełniamy Marzenie sp. z o.o. Dyrekcja Powiatowego Zespołu szpitali ostrzega, że Spółka Spełniamy Marzenie prowadzi akcję zbierania środków finansowych z wykorzystaniem wizerunku szpitala i pod jego szyldem bez wiedzy i zgody Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.

Osoby chcące finansowo wesprzeć Szpital, mogą to zrobić bezpośrednio kontaktując się z Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy lub za pośrednictwem Fundacji na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia w Powiecie Oleśnickim, która działa na terenie Szpitala i pomaga w zakupie sprzętu, aparatury i wyposażenia oddziałów szpitalnych.


 

 

 
 
 

"ZDROWIE PACJENTA NAJWYŻSZYM CELEM"

Powiatowy Zespół Szpitali z siedzibą w Oleśnicy powstał w dniu 01.01.2004r. w wyniku połączenia Szpitala im. J. Dietla w Oleśnicy i Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sycowie. Obszarem działania Powiatowego Zespołu Szpitali jest teren Powiatu Oleśnickiego.

 

Oddziały szpitalne

 

 

Świadczenia zdrowotne rehabilitacyjne

 

Świadczenia zdrowotne długoterminowe

 


 

Szybka ścieżka onkologiczna

 

 

Pogotowie ratunkowe

 

Przychodnia specjalistyczna

 

Adres

Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy
ul. Armii Krajowej 1
56-400 Oleśnica

sekretariat:
tel. 71 77 67 427
fax 71 77 67 307

Oddział w Sycowie:
ul. Oleśnicka 25
56-500 Syców
tel. 62 785 20 31
fax. 62 785 20 31 wew. 211

e-mail: sekretariat@pzsolesnica.pl
www.pzsolesnica.pl

Przekaż 1%

Fundacja na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia w Powiecie Oleśnickim. Instytucja Pożytku Publicznego, na którą można odpisać 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
Wypełnij PIT on-line